Chcielibyśmy przedstawić Wam markę, która jest istnieje trochę na rynku, ale pewnie nie wszyscy jeszcze o niej wiecie. Jest to firma rodzinna. Zdecydowaliśmy się, aby otworzyć sklep i rozpowszechniać nasze zamiłowania i pasje. Stare Bielany, gdzie powstał sklep, były wymarzonym miejscem do stworzenia miejsca pełnego niepowtarzalnego klimatu i czaru. 

with love to design – butik, w którym znajdziecie zarówno oryginalną, niecodzienną odzież młodych polskich projektantów jak i znanych światowych marek. Jeżeli chcielibyście wrzucić na siebie coś niespotykanego czego gdzie indziej nie dostaniecie to jest to idealne miejsce!

Drugą stroną naszej działalności są nowoczesne aranżacje starych mebli, wszystko ręcznie odnawiane. Początkowe hobby przekształciło się w pracę która daje poczucie spełnienia i ogromną przyjemność. Wyszukujemy meble w przeróżnych miejscach i czasem można naprawdę znaleźć perełki; foteliki z czasów PRLu, komódki pamiętające czasy naszych prababć, stare szafeczki, i stoliki...

Wszystkie te cuda przechodzą w naszej pracowni zupełną metamorfozę. Łamiemy stereotypy łącząc klasyczną formę z nowoczesnymi materiałami; farbami w pełnej gamie kolorystycznej i barwnymi tkaninami (moje ulubione to filce i lny). Bywa, że jedna, mała komódka „wychodzi” do sklepu we wszystkich kolorach tęczy! Do tego trochę przetarć i urok nie do odparcia:)

Często mamy w domu, w piwnicy, na strychu mebelek z którym dotychczas nie wiadomo było co zrobić - wyrzucić szkoda, zwykle z powodu sentymentu. Teraz znajdziesz sposób aby dać mu drugą szansę. Niezależnie jaki lubisz styl - skandynawski, śródziemnomorski, boho. Wspólnie postaramy się, aby znalazł swoje ważne, należne miejsce w Twoim otoczeniu, bo przecież jest on kawałkiem Twojej historii.

Dodam, że wszytskie używane przez nas produkty w pełni ekologiczne a produkty które stowrzymy są w 100% recyklingowe więc wspieramy naszą planetę!

Ponadto organizujemy Warsztaty z Renowacji i Stylizacji Mebli - czyli przekazujemy naszą pasję dalej. Warsztaty są połączeniem nauki, zabawy, pasji, hobby, relaksu i art-terapii także jesteśmy pewni, że każdy odnajdzie w nich element który jest mu bliski. Po więcej informacji na temat Warsztatów zapraszamy na POMALUJSOBIEMEBEL.PL

 

0